info@ceskadrevostavba.cz Kontaktní fomulář

Financování

Jak je to s financováním stavby našeho domku? Jaké jsou možnosti a jaké varianty jsou výhodnější? Zde uvádíme některé možnosti financování a v případě potřeby jsme samozřejmě schopni financování zajistit na klíč.

Jelikož je na naše domky pohlíženo jako na klasické stavby je možné použít jeden z následujících způsobů financování (tříděno dle výše úrokové míry).


Účelový hypotéční úvěr

Hypotéční úvěr se nachází v nabídce všech bank a má nejnižší úrokovou míru. V případě hypotéčního úvěru se ručí pozemkem a stavbou.V případě potřeby je možné ručit budoucí hodnotou stavby (tzv. předhypotéční úvěr). V případě potřeby Vám pomůžeme najít nejvhodnější hypotéční produkt pro Vás.


Neúčelový hypotéční úvěr

Neúčelový hypotéční úvěr má vyšší úrokovou míru než účelový hypotéční úvěr. V případě tohoto úvěru ručíte jinou nemovitostí zapsanou v katastru nemovitostí a banka vám uvolní finanční zdroje oproti zástavě této nemovitosti.


Spotřební úvěr

Tento úvěr je nejméně výhodnou variantou. Banky obvykle poskytují tyto úvěry do cca 300.000,- Kč s vysokou úrokovou míru.


Kontaktujte nás pro více informacím poradíme Vám, jaký produkt zvolit. Samozřejmě poskytujeme společně s našimi partnery i službu zajištění financování na klíč!


Pro ilustraci uvádíme výši možných úrokových sazeb. (sazby jsou platné v případě dozajištění pozemkem a délkou úvěru 20 let - sazba je 2, 79 %)