info@ceskadrevostavba.cz Kontaktní fomulář

8+1 dobrý důvod, proč si nás vybrat

Jsme specialisté na dřevostavby a máme připravených mnoho variant, které dokáží uspokojit všechny Vaše potřeby. Dokážeme Vám také poradit a navrhnout optimální řešení šití na míru přímo pro Vás. Řešení našich domků je výsledkem mnoha let zkušeností a neustálého zlepšování. Díky tomu všemu jsme schopni dosáhnout vynikající kvality a ceny našich dřevostaveb!

Bydlení v dřevostavbách má dlouholetou tradici ve Skandinávi, Rakousku či Severní Americe. Je mnoho důvodů, proč si lidé vybírají pro rekreaci či trvalý pobyt domky ze dřeva. Podívejte se na ty hlavní důvody:

 

  • Rychlost výstavby - vlastní výstavba dřevostavby může být realizována během třech měsíců. A díky tomu, že veškeré použité technologie jsou “suché”, lze domky stavět celoročně.


  • Přesnost výstavby - díky využití průmyslově připravených modulů jsou naše domky charakteristické přesnou výbavy. Na délce celého domku pracujeme s rozptylem maximálně 2 mm.


  • Cena stavby - díky rychlosti výstavby a vysoké míře strojové výroby jsou ceny našich domků velmi příznivé!  Cena domků v provedení Standart se pohybuje okolo 15.000 Kč za m2 obytné plochy bez DPH.


  • Ekologické bydlení - u našich domků jsou v maximální možné míře využity ekologické a přírodní materiály.


  • Možnost individualizace - všechny naše projekty jsou plně individualizovatelné. Váš domek Vám přizpůsobíme přesně dle Vašich představ. Můžete si vybrat ze široké nabídky: podlah, kuchyní, koupelen, dveří, oken či vnitřní dispozice (půdorysu) domku.


  • Difúzně uzavřená konstrukce - na základě zkušenosti získaných při montáže mnoha desítek domků, používáme tzv. difúzně uzavřenou konstrukci. Tato konstrukce se velmi osvědčila a díky tomu garantujeme, že se v našich domcích velmi dobře bydlí a netvoří se zde plísně či houby.


  • Reference a zkušenosti - náš tým vyrobil mnoho desítek dřevostaveb a při jejich výstavbě jsme získali spoustu zkušeností. Používané technologie stále vylepšujeme, abychom našim zákazníkům přinášeli dokonalé bydlení za rozumnou cenu.


  • Životnost - technologie našich domků je převzata ze zahraničí. Projektovaná životnost našich domků je 150 let.


  • Kvalitní materiály - v rámci našich domků používáme pouze kvalitní materiály a výrobky. Okna a dveře dodává firma RI Okna, interiérové dveře firma Solodoor, podlahy PARADOR, koupelny jsou od Koupelny Ptáček nebo SIKO, kuchyně jsou ze Světa interiérů, ochrana dřeva a laky od firmy Remmers a sádrovláknité desky jsou Rigidur.