info@ceskadrevostavba.cz Kontaktní fomulář

Ideal 74 Ideal

Chcete vlastnit domek, kde budete mít dostatek místa pro svoji rodinu a svoje blízké? Chcete si odpočinout v přírodě a zároveň si dopřát pohodlí prostoru a soukromí? V tom případě je domek Ideal 74 určen právě pro Vás.

Informace o domu

Ideal 74
74 m2
3 + kk, 4 +kk nebo až 5 + kk
elko
400 - 700 m2

Cena dle provedení

989.229 Kč
1.158.637 Kč
1.483.844 Kč

Řada Standard

 • Při návrhu domků z produktové řady Standard jsme Vám přinesli maximální užitnou hodnotu za výhodnou cenu. Domky z této produktové řady jsou celoročně obyvatelné. Stěny jsou realizovány sendvičovou konstrukcí s izolací 160 mm. V oknech jsou umístěna dvojskla. Energetická náročnost těchto domků je třída C.

 • Ve všech místnostech je umístěna plovoucí podlaha (lze vybírat ze čtyřech základních dekorů z nabídky společnosti Parador), lze vybírat z mnoha barevných dekorů. Vypínače a zásuvky jsou v provedení ABB Classic. Exteriér domku je obložen dřevem (smrk). Vnější palubky lze ošetřit jedním z mnoha barevných odstínů.

 • Součástí výbavy je i plně zařízená koupelna, kde je na podlaze keramická dlažba a stěny obloženy panely ABITIBY.

 

Řada Komfort

 • Domky z produktové řady Komfort mají lepší výbavu než domky z řady Standard. V ceně je zahrnuta i kuchyňská linka. Domky z této produktové řady jsou celoročně obyvatelné. Stěny jsou realizovány sendvičovou konstrukcí s izolací 200 mm. V oknech jsou umístěna trojskla. Energetická náročnost těchto domků je třída B.

 • Ve všech místnostech je umístěna plovoucí podlaha (lze vybírat z několika desítek dekorů z nabídky společnosti Parador). Vypínače a zásuvky jsou v provedení ABB Tango. Exteriér domku je realizován stěrkou Weber. Je možné vybírat z mnoha barevných dekorů. Po dohodě lze exteriér domku realizovat v kombinaci dřevo a omítka.

 • Součástí výbavy je i plně zařízená koupelna. Koupelna je obložena keramickým obkladem a dlažbou. Koupelna je vytápěna podlahovým vytápěním.

 • V ceně domku je kuchyňská linka s dřezem, vařičem a troubou. Po dohodě lze přidat i další spotřebiče.

 

Řada Exklusiv

 • Domky z řady Exklusiv přináší luxusní výbavu. Jsou osazeny komponentami od luxusních značek.

 • Domky z této produktové řady jsou celoročně obyvatelné. Stěny jsou realizovány sendvičovou konstrukcí s izolací 280 mm. Okna jsou dřevěná (Eurookna - trojskla). Energetická náročnost těchto domků je třída A nebo B (záleží na lokalitě, kde bude domek umístěn).

 • Interiér domku je také obložen dřevěnými palubkami. V podlaze je umístěno podlahové vytápění. V ceně domku jsou krbová kamna a komín.

 • Ve všech místnostech je umístěna dřevěná podlaha nebo dřevěné parkety (lze vybírat z několika desítek dekorů z nabídky společnosti Parador). Vypínače a zásuvky jsou v provedení ABB Impuls. Exteriér domku je realizován umělým kamenem. Po dohodě lze exteriér domku realizovat v kombinaci umělý kámen a omítka či umělý kámen a modřínové palubky.

 • Součástí výbavy je i luxusně zařízená koupelna. Koupelna je obložena keramickým obkladem a dlažbou. Koupelna je vytápěna podlahovým vytápěním.

 • V ceně domku je kuchyňská linka s dřezem, vařičem, troubou a myčkou na nádobí.

Domek Ideal 74 je dispozičně řešen jako písmeno „L“ a nabízí užitnou plochu od 74 m2. Hlavní část domku tvoří rozlehlý obývací pokoj a kuchyňský kout - obojí může být prakticky odděleno širokým barovým pultem.

Stejně jako ostatní domky i tento je plně bezbariérový.

Za příplatek je možné k tomuto domku přidat terasu na které se můžete slunit nebo si připravit některou z pochoutek na grilu. Terase je dispozičně řešena tak, že je možné na ní vstoupit jak z obývacího pokoje, tak z druhé větší ložnice.

Kontaktní formulář

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.