info@ceskadrevostavba.cz Kontaktní fomulář

Optimal 45 Optimal

Jste mladý zatím bezdětný pár nebo aktivní senioři? Hledáte cenově dostupné bydlení, které je zároveň dostatečně komfortní? Právě pro Vás jsme navrhli domek Optimal 45.

Informace o domu

Optimal 45
45 m2
2 + kk
obdélník
300 - 500 m2

Cena dle provedení

650.189 Kč
780.760 Kč
Tento typ domku se v této variantě standardně nedodává

Řada Standard

 • Při návrhu domků z produktové řady Standard jsme Vám přinesli maximální užitnou hodnotu za výhodnou cenu. Domky z této produktové řady jsou celoročně obyvatelné. Stěny jsou realizovány sendvičovou konstrukcí s izolací 160 mm. V oknech jsou umístěna dvojskla. Energetická náročnost těchto domků je třída C.

 • Ve všech místnostech je umístěna plovoucí podlaha (lze vybírat ze čtyřech základních dekorů z nabídky společnosti Parador), lze vybírat z mnoha barevných dekorů. Vypínače a zásuvky jsou v provedení ABB Classic. Exteriér domku je obložen dřevem (smrk). Vnější palubky lze ošetřit jedním z mnoha barevných odstínů.

 • Součástí výbavy je i plně zařízená koupelna, kde je na podlaze keramická dlažba a stěny obloženy panely ABITIBY.

 

Řada Komfort

 • Domky z produktové řady Komfort mají lepší výbavu než domky z řady Standard. V ceně je zahrnuta i kuchyňská linka. Domky z této produktové řady jsou celoročně obyvatelné. Stěny jsou realizovány sendvičovou konstrukcí s izolací 200 mm. V oknech jsou umístěna trojskla. Energetická náročnost těchto domků je třída B.

 • Ve všech místnostech je umístěna plovoucí podlaha (lze vybírat z několika desítek dekorů z nabídky společnosti Parador). Vypínače a zásuvky jsou v provedení ABB Tango. Exteriér domku je realizován stěrkou Weber. Je možné vybírat z mnoha barevných dekorů. Po dohodě lze exteriér domku realizovat v kombinaci dřevo a omítka.

 • Součástí výbavy je i plně zařízená koupelna. Koupelna je obložena keramickým obkladem a dlažbou. Koupelna je vytápěna podlahovým vytápěním.

 • V ceně domku je kuchyňská linka s dřezem, vařičem a troubou. Po dohodě lze přidat i další spotřebiče.

 

Řada Exklusiv

 • Domky z řady Exklusiv přináší luxusní výbavu. Jsou osazeny komponentami od luxusních značek.

 • Domky z této produktové řady jsou celoročně obyvatelné. Stěny jsou realizovány sendvičovou konstrukcí s izolací 280 mm. Okna jsou dřevěná (Eurookna - trojskla). Energetická náročnost těchto domků je třída A nebo B (záleží na lokalitě, kde bude domek umístěn).

 • Interiér domku je také obložen dřevěnými palubkami. V podlaze je umístěno podlahové vytápění. V ceně domku jsou krbová kamna a komín.

 • Ve všech místnostech je umístěna dřevěná podlaha nebo dřevěné parkety (lze vybírat z několika desítek dekorů z nabídky společnosti Parador). Vypínače a zásuvky jsou v provedení ABB Impuls. Exteriér domku je realizován umělým kamenem. Po dohodě lze exteriér domku realizovat v kombinaci umělý kámen a omítka či umělý kámen a modřínové palubky.

 • Součástí výbavy je i luxusně zařízená koupelna. Koupelna je obložena keramickým obkladem a dlažbou. Koupelna je vytápěna podlahovým vytápěním.

 • V ceně domku je kuchyňská linka s dřezem, vařičem, troubou a myčkou na nádobí.

Domek Optimal 45 je dvoupokojový domek s kuchyňským koutem a příslušenstvím. První pokoj o rozměrech 4, 5 m x 2 m slouží jako ložnice. Druhý pokoj o rozměrech 4, 5m x 6 m slouží jako obývací pokoj spolu s kuchyňským koutem. Tento pokoj poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, přípravu jídla a jejich konzumaci. Kuchyňský kout je oddělen od vlastního obývacího pokoje praktickým barovým pultem.V tomto domku pohodlně přespí 2 lidé, v případě že do obývacího pokoje umístíte rozkládací pohovku, mohou zde přespat až 4 lidé.

Stejně jako ostatní domky i tento je plně bezbariérový.

Standardní vybavení zahrnuje umyvadlo, sprchový kout, WC, kuchyňskou linku s čtyřplotýnkou a dřezem.

Za příplatek je možné k tomuto domku přidat terasu na které se můžete slunit nebo si připravit některou z pochoutek na grilu.

Kontaktní formulář

 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.